Колишнього збірника України Ракицького вигнали з поля у матчі "Зеніта" в РПЛ

"Зеніт" обіграв "Ростов" у 2-му турі російської Прем'єр-ліги з рахунком 2:0, зустріч проходила на "Ростов Арені"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Чемпіонат. Рахунок відкрили на 23-ій хвилині, забив нападник гостей Сердар Азмун.

У цьому епізоді суддя призначив пенальті у ворота "Ростова" за гру рукою у штрафному. З першим ударом іранця голкіпер впорався, але м'яч знову потрапив до Азмуна, і форвард відправив його в сітку.

У другому таймі, на 78-й хвилині, арбітр вилучив з поля захисника "Зеніта" Ярослава Ракицького, який загалом провів невиразний матч.

Через декілька хвилин гості отримали право виконати стандарт недалеко від штрафного суперника. Після подачі Дугласа Сантоса м'яч головою у ворота "Ростова" на 87-ій хвилині відправив Деян Ловрен. Це дебютний гол для хорватського новачка петербурзького клубу.

Читайте і дивіться також: Захисник збірної України забив гол у другому матчі поспіль, його "Гент" вдруге програв