Колишнього форварда збірної України вигнали з поля в матчі чемпіонату Азербайджану

Екс-гравець збірної України Марко Девіч, який виступає нині за "Сабах", був вилучений у матчі чемпіонату Азербайджану з "Сумгайитом" (1:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на footboom.

Девіч отримав другу жовту картку на 29-й хвилині. У меншості "Сабах" пропустив на 40-й хвилині, але зумів відігратися на 77-й. Головний тренер бакинського "Сабаха" Ельшад Ахмедов, коментуючи гру 21-го туру прем'єр-ліги Азербайджану з "Сумгайитом" (1:1), висловився з приводу вилучення Девіча. "Цікава вийшла гра. Не зуміли реалізувати свої моменти. Червона картка Марко Девіча залишила нас у складній ситуації. Хлопці в перерві заявили, що не програють, і проявили характер. Вийшли на другий тайм з десятьма гравцями і взяли одне очко. До матчу я міг би сказати, що нічия нам не вигідна. Але зараз заявляю, що ми заробили одне очко. Вже вкотре ми завершуємо матч в меншості. Сказав футболістам, що в такій ситуації ми навіть краще граємо. Можливо, нам варто відразу виходити на поле з десятьма гравцями, тоді буде цікавіше. Що до вилучення Девіча, то, можливо, Марко зробив так через велике бажання. Сьогодні всі хлопці дуже горіли бажанням. Вони жадали перемогти. Хоча у футболістів досить професіоналізму, подібні дії допускати не можна. Ми проведемо внутрішньокомандну бесіду, а з Марко поговоримо окремо", - цитує Ахмедова azerisport.com.