Колишній відомий футболіст потрапив в лікарню після ганебної поразки "Манчестер Юнайтед"

Колишній захисник МЮ Ріо Фердінанд повідомив, що потрапив до лікарні під час матчу 9-го туру АПЛ з "Ліверпулем"

Про це повідомляє Depo.Cектор.

"Ліверпуль" розтрощив "Манчестер Юнайтед" на "Олд Траффорд" з рахунком 5:0. "Мерсисайдці" забили 5 голів за 60 хвилин поєдинку.

Ексфутболіст зазначив, що потрапив у лікарню через матч "Манчестер Юнайтед".

"Ці 60 хвилин відправили мене у відділення невідкладної допомоги. Чорт забирай", – написав Фердінанд.

"Манчестер Юнайтед" вперше в історії АПЛ завершив перший тайм, програючи в 4 голи. Після перерви "Ліверпуль" забив ще один гол, а господарі догравали матч у меншості через вилучення Поля Погба.