Колишній український футболіст "Динамо" відзначився голом в матчі чемпіонату Кіпру

Український захисник Євген Селін забив за "Анортосіс" в матчі 12-го туру чемпіонату Кіпру з "Еносісом"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Footboom.

Селін вийшов в стартовому складі "Анортосіса" і вразив ворота суперника на 88-й хвилині, встановивши фінальний результат поєдинку - 4:2. До цього "Анортосіс", за який Селін відіграв всі 90 хвилин, постійно вів у рахунку, дозволивши гостям двічі відігратися.

Нагадаємо, в поточному сезоні Євген Селін зіграв за "Анортосіс" в дев'яти матчах і забив один м'яч. Після 12-ти турів "Анортосіс" має в активі 26 балів і лідирує в чемпіонаті Кіпру.