ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишній тренер "Шахтаря" про Донецьк, "ДНР" і зрадників України

Валерій Яремченко розповів жахливу історію про життя в "ДНР"
Depo.
31 березня 2016 11:17
ФОТО: depo.ua
Колишній тренер "Шахтаря" про Донецьк, "ДНР" і зрадників України
Колишній тренер "Шахтаря" про Донецьк, "ДНР" і зрадників України

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Футбол 24", Яремченко сам їздить у Донецьк і розповідає як там живуть люди.

Наводимо текст його розповіді. 

"Донецьк зараз спорожнів. Місто, правда, чисте. Є тільки одна можливість працевлаштуватися - піти двірником. Увечері на вулицях людей немає, всі ходять перебіжками.

У мене там будинок залишився, дача, тому іноді їжджу. Але, якщо чесно, не хочу туди їхати - це зараз не моє місто, хоча все життя прожив там. Бачу, що багато людей в Донецьку не хочуть розуміти ситуацію, багато хто думає, що Росія їм зробить рай. А деякі просто не хочуть зізнатися, що обмануті.

Ті ж, у кого були гроші і було куди поїхати - поїхали. Залишилися ті, у яких грошей немає і вони працюють, де вийде. Я ось двох знайомих зустрів в Донецьку - обидва не працюють. Безробіття ... Вся інфраструктура, всі заводи, підприємства - зупинилися.

Розумієте, там нема за що купувати. Ой ... Всі магазини - в рублях. Донецьк - це українське місто? Українське. А чому там російські гроші ходять? Де наші юристи ?! Яка інша країна має іноземну валюту?

Російські гроші там циркулюють, російські продукти. А приїжджають в українські зони і скуповуються - беруть українські товари і везуть туди. Це якщо гроші є. Тому переважно, повторюся, залишилися ті, у кого грошей немає.

Я зустрів там Звягінцева. Він працює в міській федерації футболу. Я питаю: "І що ти проводиш?" "Чемпіонат Донецька", - відповідає. Його теж можна зрозуміти - у нього немає інших варіантів. Там, де у нього була дача - стоять війська. Куди йому їхати? І як його можна засуджувати?

Важко переконати людей, які є пенсіонерами і виросли в Радянському Союзі. Вони думають, що Росія їм дасть - ні, не гроші - молодість. Вони ностальгують за минулими часами, в чому їх також важко звинувачувати. Люди потрапили в таку важку ситуацію, в якій поставлені на межу виживання.

На Донбасі ховають стільки людей, скільки не ховають в жодній іншій області. Люди мруть, бо низький рівень життя, а ліків немає. Дзвонять, ми деякі препарати привозимо. Не можна сказати, що тут вже зовсім голодомор - ні. Голодомор в людських серцях, розумієте?

Я не прихильник того, щоб міняти країну. Мало того, що міняти, але і зрадити Україну. Міняти можна, зраджувати - ні. Боляче дивитися на людей, які тупо зрадили Україну, яка їх народила. Адже не тільки мати народжує - людина виховується в тому суспільстві, в якому живе.

У Донецьку я часто зустрічаюся з людьми. Вони тупо не можуть думати самостійно! Це жах, розумієте? Вони не оцінюють обстановку. І таких людей - багато. Сказати, що вони вороги - не тільки неправильно, але й злочинно. Але ці люди самостійно не аналізують, не здогадуються про справжній стан речей.

Мені цікаво, чому мовчить Україна?! Чому в Донецьку немає українського телебачення? Створювали ж спеціальне міністерство ... Чому воно не займається цим? Що, прості люди це повинні робити? Велике питання до президента.

Ну що, народ повинен робити Майдан, чи як? Ну добре, могли ж політики приїхати в ці зони, як люди живуть подивитися. Я впевнений, що відсотків 90 з жителів Донбасу не хочуть такого режиму, який там запанував, але бояться зізнатися.

Які там люди зібралися? По-перше, ті, які не можуть самостійно аналізувати. По-друге, пенсіонери. По-третє, такі, які скоїли певний злочин і тепер бояться. Інформація з України до цих людей не надходить", - сказав Яремченко.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор