Колишній футболіст "Ліверпуля" виставив на аукціон медаль з легендарного фіналу Ліги чемпіонів

Колишній захисник "Ліверпуля" Стів Фіннан виставив на аукціон медаль за перемогу в Лізі чемпіонів сезону-2004/2005

Колишній футболіст "Ліверпуля" виставив…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Daily Mail. Фіннан пішов на цей крок через ліквідацію його бізнесу. Разом із братом він керував будівельною компанією, проте вона збанкрутувала.

Свою медаль за перемогу в фіналі він виставив на аукціон і хоче продати її за 12-16 тисяч євро. За футболку з автографом з переможного матчу Ліги чемпіонів Фіннан хоче виручити близько 2-ох тисяч євро, а копію трофея Ліги чемпіонів екс-футболіст оцінив в суму від 5-ти до 7-ми тисяч євро.

Фінал Ліги чемпіонів сезону-2004/2005 "Ліверпуль" грав із "Міланом". У цьому матчі "червоним" вдалося перемогти за пенальті, відігравшись з рахунку 0:3 після першого тайму. Тоді в першому таймі ірландець отримав травму, і на другу половину гри замість нього вийшов півзахисник Дітмар Хаманн.