Колишній "динамівець" відзначився першою результативною дією в чемпіонаті Бельгії

У 28-му турі чемпіонату Бельгії центральний півзахисник "Кортрейка" Євген Макаренко відзначився гольовою передачею в матчі проти "Зюлте-Варегема" (2:2)

Колишній "динамівець" відзначився першою…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. На 51-ій хвилині матчу за рахунку 2:0 на користь господарів Макаренко допоміг забити Терему Моффі. Потім на 90 + 5-ій хвилині Тута зрівняв рахунок.

Після 28-ми турів "Кортрейк" займає 10-ту позицію в чемпіонаті, поступаючись 9-му "Зюлте-Варегему" на три бали.

Нагадаємо, Макаренко повернувся в "Кортрейк" з "Андерлехта" під час зимового трансферного вікна.