Клуб екс-динамівця Віди відмовився догравати матч з "Фенербахче"

"Бешикташ" бойкотує півфінальний матч Кубка Туреччини проти "Фенербахче"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sports.ru.

Гра, яка повинна була пройти 19 квітня, була перервана у другому таймі через те, що вболівальники "Фенербахче" потрапили якимось важким предметом в голову тренеру "Бешикташу" Шенолу Гюнешу, якому наклали п'ять швів на рану на голові і відправили в лікарню, щоб уникнути погіршення стану здоров'я.

Як покарання "Фенербахче" заплатить штраф в розмірі приблизно 210 тисяч євро і проведе три матчі без глядачів, "Бешикташ" заплатить близько 10 тисяч євро.

Дисциплінарний комітет Федерації футболу Туреччини ухвалив, що матч повинен бути дограний 3 травня з 57-ї хвилини і за рахунку 0:0, коли він був зупинений.

Однак це рішення "Бешикташ" не влаштувало, і в зв'язку з цим клуб відмовляється виходити на поле.

"Це незаконне рішення, і ми, обговоривши його на засіданні ради директорів клубу, не вийдемо на поле 3 травня. Вважаємо, що цей крок - гідний вияв волі наших уболівальників.

За 115 років нашої історії ми завжди виходили на поле, програючи або виграючи, але 3 травня 2018 року на нас там не буде, - йдеться в заяві клубу.

Ймовірно, "Бешикташ" розраховував на те, що Федерація футболу Туреччини зарахує "Фенербахче" технічну поразку.