Хет-трик від українця в Білорусі: український футболіст "добив" суперників

Український форвард Віталій Квашук забив три голи за "Гомель" в матчі 2-го туру чемпіонату Білорусі із "Слуцьком"

Хет-трик від українця в Білорусі: україн…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. У гостьовому поєдинку "Гомель" розгромив суперника з рахунком 6:0.

Квашук вийшов в стартовому складі і відіграв всі 90 хвилин. Український нападник фактично добивав "Слуцьк" після того, як господарі поля примудрилися до середини другого тайму пропустити три м'ячі.

Віталій Квашук відзначився на 74-ій, 85-ій і 87-ій хвилинах. Таким чином на рахунку Квашука - чотири голи в двох турах чемпіонату Білорусі, після яких "Гомель" набрав три очки (перемога і поразка) і займає місце в середині турнірної таблиці.

Віталій Квашук став гравцем "Гомеля" в січні 2019-го року. В Україні Квашук грав за такі команди, як "Олімпік", "Зоря" і донецький "Металург".