Камерунські футболістки назвали расизмом гол в їх ворота після використання VAR

Камерунські футболістки звинуватили ФІФА в расизмі через гол в їх ворота, який був зарахований після застосування системи відеоассістента (VAR)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Daily Mail.

Інцидент стався в матчі 1/8 фіналу жіночого чемпіонату світу Англія - Камерун (3:0). У кінцівці першого тайму англійки забили другий гол, але арбітр скасував його, зафіксувавши положення "поза грою". Але потім суддя завдяки VAR змінив рішення.

Деякі з камерунок, йдучи з поля, звинуватили ФІФА в расизмі, і не хотіли виходити на другий тайм. Продовження матчу вдалося домогтися завдяки втручанню представника ФІФА, який нагадав камерункам про їхні обов'язки в матчі.