"Інгулець" несподівано розгромив "Олімпік" у завершальному матчі туру УПЛ

У поєдинку 24-го туру УПЛ донецький "Олімпік" програв номінально домашній матч у Чернігові "Інгульцю" з Петрового (0:3)

"Інгулець" несподівано розгромив "Олімпі…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Цікаво, що за моментами гості не переважали номінальних господарів, а ось за рахунком – повний розгром.

Справа в тому, що підопічні Сергія Лавриненка з "Інгульця" видали доволі організований футбол, що і принесло відповідний результат. До перерви Янаков скористався хорошою передачею від Сітчинави.

Відразу на початку другого тайму вже сам Сітчинава продемонстрував індивідуальну майстерність у чужому штрафному майданчику та забив красивий гол обвідним ударом у дальній кут.

А крапку в зустрічі поставив гравець молодіжної збірної України Шевцов, який виявився найрозторопнішим під час контратаки петрівської команди.

"Олімпік" – "Інгулець" 0:3

Голи: Янаков, 33; Сітчинава, 48; Шевцов, 87

"Олімпік": Кичак, Драме, Лебеденко, Зотько, Бабенко, Пасіч, Політило, Тейшейра, Чогадзе (Беніто, 64), Таллес, Нкенг

"Інгулець": Кринський, Балан, Кучеренко, Бен-Салем, Синьогуб (Квасний, 65), Запорожець, Коробенко, Шишка (Плохотнюк, 72), Сітчинава, Васін (Шевцов, 72), Янаков (Козак, 59)

Попередження: Чогадзе, 9; Зотько, 67 – Васін, 15

Читайте та дивіться також: "Олімпік" та "Інгулець" оголосили склади на останній матч туру в Чернігові