І своїм, і чужим: український футболіст у Бельгії спричинився до голів в обидва боки (ВІДЕО)

Український захисник "Кортрейка" Андрій Бацула дебютував за нову команду – він вийшов у старті, а вже на 17-ій хвилині заробив пенальті в свої ворота за гру рукою

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. Через 11 хвилин він віддав гольову передачу на Авенатті, який зрівняв рахунок в матчі. У підсумку - "Кортрейк" виграв на виїзді 2:1.

До цього Бацула просидів 5 матчів "Кортрейка" в запасі. Зараз клуб українця займає 10-те місце в чемпіонаті Бельгії, поступаючись лідеру "Генку" 16 очок.