Хто такий екс-менеджер "Шахтаря" Трапезніков, який очолив "ДНР" після смерті Захарченка

Напередодні, 31 серпня, ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко помер внаслідок вибуху бомби в кафе "Сепар" в Донецьку

Хто такий екс-менеджер "Шахтаря" Трапезн…

Як повідомляло Depo.Сектор раніше, кілька годин потому новим ватажком "ДНР" оголосили - Дмитра Трапезнікова, який раніше був пов'язаний з "Шахтарем".

Дмитро Трапезніков родом з Краснодара. Переїхав до Донецька разом з родиною в 1982 році.

Згідно біографії на сайті, так званої, "Ради міністрів "ДНР" з 2001 по 2005 рік Трапезніков працював в донецькому клубі менеджером, а пізніше очолював напрямок роботи з фанатами.

Ось, як про Трапезнікова згадує в розмові з журналістами сайту "24" один з лідерів "Za Boys Ultra", провідного фанатського угруповання "гірників": "Всі, хто раніше якось перетинався з Дімою (Трапезніковим, авт.), говорили про нього "Пройдисвіт, шахрай". Трапезніков виплив тоді, коли клуб "Шахтар" почав возити вболівальників "на халяву" в закордонні поїздки. Тоді він став керівником офіційного фан-клубу. Діма пропонував дівчатам потрапити за кордон через ліжко. Ми тоді ще банер вивішували: "Діма Трапезников, геть із фан-руху". Після того ж, як Діму вигнали з клубу, він не розгубився і відкрив контору, яка під виглядом ФК "Шахтар" збивала з тих барів, які використовували в своїх приміщеннях клубну атрибутику, гроші. Зрозуміло, що в клубі про це не знали нічого. Діма бере тим, що вміє людям класно "присідати на вуха".

Подейкують, що Трапезніков "попросили" з "Шахтаря" через підозру в махінаціях з грошима клубу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook