ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хто така "Асоціація вболівальників", яка стала колективним членом ФФУ

11 березня на засіданні ХVІІІ Конгресу Федерації Футболу України, ГО "Асоціація вболівальників України" була прийнята в колективні члени ФФУ
Depo.
12 березня 2016 17:31
ФОТО: depo.ua
Хто така "Асоціація вболівальників", яка стала колективним членом ФФУ
Хто така "Асоціація вболівальників", яка стала колективним членом ФФУ

Як повідомляє Depo.Сектор, в соцмережах представники одразу ж опублікували звернення. Ось витяг:

"Асоціація вболівальників - громадська ініціатива для всіх прихильників футболу, що підтримують збірну в Україні і за кордоном. 

Мета Асоціації - створення майданчика для організаціі двосторонніх комунікацій між багатомільйонною армією вболівальників, командою, футбольною асоціацією, адміністраціями стадіонів, приймаючою стороною, органами правопорядку, тощо.

Серед першочергових завдань стоїть залучення вболівальників у загальноукраїнський футбольний діалог: не тільки між фан-клубами / асоціаціями, а й між самими вболівальниками в їхньому середовищі. Нашим завданням також є створення умов для якісної підтримки Збірної України як на домашніх, так і на виїзних матчах, консультаційна та правова допомога у форс-мажорних випадках за кордоном, що б громадяни України почували себе захищеними та в безпеці.
Для нас важливо допомогати тим вболівальникам, які не мають досвіду поїздок в інші міста та країни на футбол. Наприклад, здавалося б, банальне для когось питання отримання візи, організації проїзду до іншого міста, стадіону, може викликати у людини складнощі та страх, що стануть приводом відмови від поїздки на матч. До того ж, ми будемо займатися координацією зв'язків з вболівальниками з обмеженими можливостями, бійцями АТО, постраждалими під час бойових дій, переселенцями, сиротами, та допомогати їм у потраплянні на матчі, та у співпраці з працівниками стадіонів. Також нашою метою є координация, та допомога у потраплянні на матчі сбірної для вболівальників, які мешкають по за межами України. І таких питань чимало, над ними і будемо працювати.
Ми не збираємось робити акцент на клубних футбольних змаганнях в середині країни, так само як бути об'єднанням лише для активних вболівальників (ультрас)", - йдеться в повідомленні.

Прописаний новий член ФФУ в Будинку футболу. Хто така "Асоціація вболівальників", яка стала колективним членом ФФУ - фото 1

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор