ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Хто така "Асоціація вболівальників", яка стала колективним членом ФФУ

11 березня на засіданні ХVІІІ Конгресу Федерації Футболу України, ГО "Асоціація вболівальників України" була прийнята в колективні члени ФФУ
Depo.
12 березня 2016 17:31
ФОТО: depo.ua
Хто така "Асоціація вболівальників", яка стала колективним членом ФФУ
Хто така "Асоціація вболівальників", яка стала колективним членом ФФУ

Як повідомляє Depo.Сектор, в соцмережах представники одразу ж опублікували звернення. Ось витяг:

"Асоціація вболівальників - громадська ініціатива для всіх прихильників футболу, що підтримують збірну в Україні і за кордоном. 

Мета Асоціації - створення майданчика для організаціі двосторонніх комунікацій між багатомільйонною армією вболівальників, командою, футбольною асоціацією, адміністраціями стадіонів, приймаючою стороною, органами правопорядку, тощо.

Серед першочергових завдань стоїть залучення вболівальників у загальноукраїнський футбольний діалог: не тільки між фан-клубами / асоціаціями, а й між самими вболівальниками в їхньому середовищі. Нашим завданням також є створення умов для якісної підтримки Збірної України як на домашніх, так і на виїзних матчах, консультаційна та правова допомога у форс-мажорних випадках за кордоном, що б громадяни України почували себе захищеними та в безпеці.
Для нас важливо допомогати тим вболівальникам, які не мають досвіду поїздок в інші міста та країни на футбол. Наприклад, здавалося б, банальне для когось питання отримання візи, організації проїзду до іншого міста, стадіону, може викликати у людини складнощі та страх, що стануть приводом відмови від поїздки на матч. До того ж, ми будемо займатися координацією зв'язків з вболівальниками з обмеженими можливостями, бійцями АТО, постраждалими під час бойових дій, переселенцями, сиротами, та допомогати їм у потраплянні на матчі, та у співпраці з працівниками стадіонів. Також нашою метою є координация, та допомога у потраплянні на матчі сбірної для вболівальників, які мешкають по за межами України. І таких питань чимало, над ними і будемо працювати.
Ми не збираємось робити акцент на клубних футбольних змаганнях в середині країни, так само як бути об'єднанням лише для активних вболівальників (ультрас)", - йдеться в повідомленні.

Прописаний новий член ФФУ в Будинку футболу. Хто така "Асоціація вболівальників", яка стала колективним членом ФФУ - фото 1

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор