Гвардіола скромно відреагував на рекордний розгром "Уотфорда"

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола прокоментував розгромну перемогу над "Уотфордом" з рахунком 8:0

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sport24.ru.

"Сіті" вели з рахунком 5:0 вже до 18-ї хвилині зустрічі, це рекорд АПЛ. Перемога з рахунком 8:0 також стала найбільшою в історії "містян".

"Ми були безжальні в плані реалізації. П'ять ударів і п'ять голів! Часом ми б'ємо по воротах 20 разів і не можемо забити. Для нас це дуже важливий виїзд після гри в Лізі чемпіонів, у нас зовсім не було часу на підготовку.

Відмінний день для всіх - хороша погода, безліч голів. Фанати "Сіті" можуть бути задоволені. Заради них ми і граємо.

Мені б не сподобалося, якби в другому таймі ми грали розслаблено, з відчуттям того, що ведемо в рахунку 5:0. Це було б нешанобливо по відношенню до суперника. Ми поставилися до гри з усією серйозністю. Ми не робили нічого особливого", - цитує Гвардіолу прес-служба "Манчестер Сіті".

Нагадаємо, Гвардіола несподівано "забув" про Зінченка на матч з "Уотфордом".