Гравець "Шахтаря": Українці та росіяни - народи-побратими

Захисник "Шахтаря" Олег Данченко, який виступає на правах оренди в "Єнісеї", прокоментував різницю між чемпіонатами України і Росії

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Єнісею".

Український футболіст вважає росіян братнім народом.

- За свою кар'єру ви пограли в Україні і в Росії. Які відмінності можна виявити в чемпіонатах цих двох країн?

- Український футбол, мені здається, більш спокійний. За останні роки рівень чемпіонату впав, все тримається, можна сказати, на двох командах - "Динамо" і "Шахтар". Російський - набагато сильніший, вважаю, навіть рази в три. Це стосується футболістів, інфраструктури, фінансових можливостей.

Думаю, українському чемпіонату варто прагнути саме до цього і виходити на більш високий рівень. Але в той же час, якщо порівнювати, наприклад, два українських топ-клуби і перші п'ять російських команд, те "Шахтар" сміливо б міг боротися за чемпіонство, а "Динамо" за призи. Впевнено не можу сказати, що "Шахтар" тут міг би легко стати чемпіоном.

- У міжнародну паузу зазвичай футболісти їздять додому. Як ви добираєтеся до рідних?

- Зазвичай на Україну всі добираються, в основному, через Мінськ, Ригу, Варшаву, Туреччину. Це найлегший шлях. Прямого сполучення зараз, на жаль, немає.

Сподіваюся, що все буде добре в найближчому майбутньому, адже ми і росіяни - це народи-побратими, ми раніше їздили на Росію, а росіяни їздили до нас в Україну, - сказав Данченко.

 

Читайте також: Зірковий український біатлоніст готовий воювати з Росією

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор