Гольовий пас українського футболіста допоміг своїй команді перемогти в матчі чемпіонату Словаччини

В рамках 22-го туру чемпіонату Словаччини "Слован" на виїзді зміг здолати "Сеніце"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на FootBoom.

Вже на першій хвилині зустрічі гол в складі команди з Братислави забив екс-вінгер "Олімпіка" Моха.

На 57-й хвилині зустрічі гостям все ж вдалося знову вийти вперед. Український захисник Артем Сухоцький відмінно навісив з кутового точно на голову Любичича, який виграв верхову боротьбу у опонентів і відправив м'яч у сітку воріт "Сеніце". Цей гол і став вирішальним у цьому матчі - 2:1 на користь "Слована".

Після цього туру колектив українця впевнено лідирує в чемпіонаті, маючи в своєму активі 58 очок і маючи відрив від найближчого опонента аж 14 очок