Гольова передача збірника України допомогла "Брюгге" закріпити лідерство у Бельгії

Український захисник Едуард Соболь допоміг "Брюгге" святкувати перемогу в першості Бельгії

Гольова передача збірника України допомо…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. "Брюгге" Едуарда Соболя здобув восьму поспіль перемогу в чемпіонаті Бельгії. Підопічні Філіпа Клемана на виїзді переграли "Васланд-Беверен" з рахунком 2:0.

Наш захисник записав на свій рахунок результативну передачу, яка призвела до гола у ворота суперника. На 12-ій хвилині матчу Соболь асистував Лангу – 1:0.

На четвертій компенсованій хвилині Ланг оформив дубль. Соболя замінили у перерві. У підсумку, 2:0 на користь "Брюгге".

Після цього успіху "Брюгге" набрав 60 очок і впевнено лідирує в чемпіонаті Бельгії.