Голова Апеляційного комітету: Ми не побачили підстав для задоволення скарги "Динамо"

Голова Апеляційного комітету ФФУ Тарас Герула розповів про прийняття рішення затвердити технічну поразку "Динамо" в матчі з "Маріуполем"

Depo.
14 листопада 2017 17:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Футбол NEWS"

"Апеляційний комітет прийняв рішення відмовити в задоволенні скарги "Динамо" і залишити в силі КДК ФФУ. На користь цього рішення були різні аргументи, які були суттєвими. Комітет не побачив підстав для задоволення апеляційної скарги. Рішення КДК визнано законним і не може бути переглянутим або був скасований", - розповів Герула.

Матч 7-го туру Української Прем'єр-ліги "Маріуполь" - "Динамо", який був запланований на 27 серпня, не відбувся через неявку команди гостей. Кияни мотивували своє рішення відсутністю гарантій безпеки в Маріуполі з боку державних структур і запропонували зіграти на нейтральному полі.

Однак члени Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, вивчивши наявні у них документи, присудили "Динамо" поразку - 0:3. Кияни збиралися оскаржити це рішення в правовому полі, але потім запропонували клубам УПЛ позначити свою позицію з приводу можливості проведення зустрічі, яка не відбулася раніше. Мовляв, якщо більшість клубів УПЛ дасть добро, "Динамо" таки готове буде зіграти в "Маріуполі".

"Динамо" підтримала більшість членів УПЛ ("Зоря", "Олександрія", "Зірка", "Карпати", "Олімпік", "Чорноморець" і "Сталь"). Сам "Маріуполь", а також "Шахтар" і "Ворскла" були проти ініціативи, а "Верес" утримався.

Нагадаємо, сьогодні Апеляційний комітет ФФУ затвердив технічну поразку "Динамо" в "Маріуполі" - 0:3. Це ж стосується і команд U-21 і U-19 київського клубу, які також не прибули на матчі.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор