Голи Леднєва і Гармаша принесли перемогу "Динамо" у спарингу в Швейцарії

"Динамо" обіграло в товариському матчі скромний швейцарський "Етуаль" з рахунком 2:0

Голи Леднєва і Гармаша принесли перемогу…

Про це повідомляє Depo.Сектор. У спарингу проти шостої команди третього дивізіону Швейцарії сезону-2020/2021 на поле вийшло вже чимало футболістів з основної обойми, тому його можна вважати більш-менш оптимальним на цей період підготовки.

Однак "динамівці" чомусь довго "мучилися" із не надто сильним суперником, і взагалі гра минула у рваному темпі.

На 33-ій хвилині Леднєв отримав м'яч в штрафному майданчику після подачі з правого флангу, ефектно обіграв голкіпера і вразив уже порожні ворота – 1:0.

А на 83-ій – Гармаш ударом зі штрафного приблизно з 25-ти метрів послав м'яч прицільно в дальній кут.

Раніше в рамках другого збору "Динамо" вже провело спаринги із "Серветтом" (1:1), "Сьоном" (2:0), "Евіаном" (3:0) і "Ніццою" (1:2), також заплановані контрольні зустрічі з "Атлетіком" (20-го липня) і "Вільярреалом" (26-го липня).