Гол українського футболіста допоміг "Ференцварошу" Реброва розгромити суперника

Український півзахисник Олександр Зубков відзначився забитим м'ячем у виїзному матчі "Ференцвароша" з "Пакшом" (4:0)

Гол українського футболіста допоміг "Фер…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. "Ференцварош" Сергія Реброва після поразки попереднього туру чемпіонату Угорщини від "Пушкаш Академії" (1:4) реабілітувався в виїзному матчі з "Пакшом".

Українці Олександр Зубков та Ігор Харатін вийшли на поле в стартовому складі "фраді". Данило Ігнатенко залишився в запасі і з'явився лише під завісу другого тайму.

Саме Зубков і відкрив рахунок в матчі на 33-ій хвилині. Це вже третій гол Олександра за угорську команду. Більше результативними діями українські гравці не відзначилися. Сам матч закінчився розгромною перемогою гостей – 4:0.

Наступного туру "Ференцварош" буде приймати "Кишварду".

Читайте і дивіться також: Наречена відомого українського футболіста шокувала нестримною сексуальністю