Гол українського футболіста допоміг європейському клубу перемогти принципового суперника

Український хавбек Юрій Бушман забив гол за "Жальгіріс" (Вільнюс) в 18-му турі чемпіонату Литви в ворота "Паневежиса"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на FootBoom. Матч завершився бойовою нічиєю - 2:2.

Бушман вийшов у стартовому складі своєї команди і відзначився голом на 44-ій хвилині, зрівнявши рахунок у поєдинку - 1:1. Першими забили гості - на 19-ій. Примітно, що відразу після перерви (46-та хвилина) "Жальгіріс" вийшов вперед - 2: 1, проте не зумів утримати переможний результат, пропустивши на 86-ій хвилині.

Цього сезону Юрій Бушман зіграв за "Жальгіріс" в 16-ти матчах і забив два м'ячі. Зауважимо, Бушман підписав контракт з литовським клубом на один рік з можливістю продовження ще на 12 місяців.