Гол, "асист" і повернення. Як українці провели суботній вечір в Бельгії

В чемпіонаті Бельгії розпочався другий етап футбольного чемпіонату, а його перший ігровий день видався насиченим на події для українських легіонерів

Безус забив гол. Український легіонер "Сент-Трюйдена" Роман Безус нарешті відзначився забитим м'ячем в чемпіонаті Бельгії. В матчі проти "Беверена" українець забив на 71-й хвилині, а всього провів на полі 80 хвилин.

Цей гол став для Романа першим в чемпіонаті Бельгії - раніше Безус забивав лише в кубку країни.

Маліновський віддав гольову передачу. Руслан Маліновський стає лідером "Генка", адже в останній час матчі цього бельгійського клубу дуже рідко завершуються без результативних дій українця. Ось і вчора наш співвітчизник віддав гольовий пас на Посуело в матчі проти "Локерена", коли рахунок ставав 1:0.

Всього ж "Генк" забив у ворота суперника 4 "сухі" м'ячі, а Маліновський провів на полі 69 хвилин.

Болбат не зміг себе проявити. В цьому ж матчі у складі "Локерена" вийшов з перших хвилин інший українець - Сергій Болбат. Він, як і вся його команда, виглядав не так яскраво. Українець відіграв 59 хвилин і був замінений.

Повернення Тотовицького. Український легіонер "Кортрейка" Андрій Тотовицький зіграв свій перший офіційний матч в 2017 році. Команда Тотовицького перемогла 2:1 "Мускрон", а сам хавбек провів на полі 79 хвилин.