Гана попросила ФІФА провести перегравання матчу з Угандою

Футбольна асоціація Гани попросила ФІФА розглянути можливість перегравання виїзного матчу відбіркового турніру чемпіонату світу-2018 проти Уганди

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Гра відбулася сьогодні і завершилася внічию - 0:0. На думку Ганцов, арбітр зустрічі Деніел Беннет не зарахував їх чистий гол, забитий в кінці другого тайму, а також не призначив у ворота суперника пенальті.

Відзначимо, що у вересні ФІФА прийняла рішення про перегравання матчу ПАР - Сенегал (2:1). Рішення було пов'язано з тим, що CAS підтвердив довічну дискваліфікацію арбітра Жозефа Лемпті за надання впливу на результат зустрічі. Суддя повинен був забезпечити рахунок 2:1, що і зробив, призначивши спірний пенальті в кінцівці першого тайму.