Футбольний клуб українця сенсаційно вилетів із Кубка Польщі

"Лех", за який виступає український захисник Володимир Костевич, сьогодні зіграв матч 1/16-ої фіналу Кубка Польщі, в якому зустрічався на виїзді з "Ракувом"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Footboom. Господарі поля виступають в першому дивізіоні – другій за силою лізі Польщі та очолюють турнірну таблицю. "Ракув" забив єдиний гол у матчі вже на 3-ій хвилині зустрічі. Відзначився Щепаньскі.

Володимир Костевич вийшов в стартовому складі та відіграв весь поєдинок до фінального свистка. На 50-ій хвилині він "заробив" жовту картку.

Це вже друга поразка "Леха" поспіль. У попередньому матчі він програв в чемпіонаті Польщі "Погоні" з рахунком 0:3.