Футбольний клуб українця Костевича зганьбився в домашній грі чемпіонату Польщі

Захисник Володимир Костевич вийшов у стартовому складі познанського "Леха" на матч проти "Шльонска" з Вроцлава (1:3)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Футбол24

Польща. Екстракляса, 4 тур

"Лех" – "Шльонск" 1:3

Голи: Євтіч, 15 – Піх, 6 (пен.); Брож, 16, 27

"Лех" у матчі 4-го туру Екстракляси вдома приймав "Шльонск" (Вроцлав). Українець Володимир Костевич вийшов зі стартових хвилин і провів на полі 71-ну хвилину. Щоправда, доля матчу вирішилась у перші півгодини гри.

Вже на початку зустрічі команда з Вроцлава отримала право на пенальті, який реалізував Роберт Піх. Але за 9 хвилин після стрімкого ривка форвард господарів Дарко Євтіч відновив рівновагу. Тоді за справу взявся ветеран "Шльонска" Лукаш Брож. Гравець відзначився дублем, особливо красивим вийшов другий гол, коли він з гострого кута головою перекинув м'яч через голкіпера "Леха".

Після 4-ох турів команда з Познані набрала 7 очок і перебуває на 2-ій позиції в турнірній таблиці, зігравши на одну гру більше від головних конкурентів.