Футбольний клуб "Львів" вирвав перемогу в драматичному матчі в Маріуполі

У Маріуполі на стадіоні імені Володимра Бойка місцевий однойменний клуб поступився "Львову" з рахунком 1:2

Футбольний клуб "Львів" вирвав перемогу…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Здавалося, що нічия влаштовує обидвох суперників, адже за їхніми діями на полі можна було зробити висновок, що найбільше вони боялися програти.

У першому таймі "Маріуполь" і "Львів" обмінялися голами у проміжку двох хвилин, і все котилося до нічийної гавані. Та все ж у психологічному плані зараз набагато краще почуваються львів'яни. І вони, наче спіймавши позитивну хвилю, таки спромоглися вирвати перемогу в Маріуполі.

На останній хвилині зустрічі переможне взяття воріт на рахунку захисника Махмутовіча, який підключився до атаки гостей.

"Маріуполь" – "Львів" 1:2

Голи: Топалов, 31 – Семенів, 33; Махмутовіч, 90

"Маріуполь": Кудрик, Драмбаєв (Стасюк, 46), Биков (Мампассі, 75), Кирюханцев, Сагуткін, Танковський (Чех, 55), Мишньов, Горбунов (Очеретько, 46), Топалов, Бондаренко (Меліченко, 73), Кулаков

"Львів": Ільющенков, Ременяк, Бусько (Сабіну, 90+3), Махмутовіч, Романчук, Грисьо, Чир’як (Крушинський, 89), Довгий, Алваро (Нич, 63), Семенів (Казлаускас, 70), Ренан (Брікнер, 63)

Попередження: Биков, 36; Очеретько, 59; Сагуткін, 72; Кулаков, 90+3 – Махмутовіч, 45; Романчук, 72

Читайте та дивіться також: Стали відомі склади на принциповий матч аутсайдерів "Маріуполя" та "Львова"