Футбольний фанат, який напав на гравця "Спартака", просить сигарет із в'язниці (ФОТО)

Уболівальник "Спартака" Мирослав Голунов спробував в другому таймі матчу Ліги Європи "Спартак" – "Рапід" (1:2) вдарити капітана "червоно-білих" Дениса Глушакова

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Спорт-Експресс. За це він уже отримав покарання. Його заарештували на 10 діб, він також отримав заборону на відвідування будь-яких спортивних змагань терміном на 5 років.

Голунов вибіг на поле на 69-ій хвилині зустрічі "Спартак" – "Рапід" і напав на Глушакова. Хулігана-вболівальника від футболіста відтіснили інші гравці "червоно-білих", вони ж передали його в руки поліції. "Спартак" поступився в цій грі команді з Відня з рахунком 1:2.

Останній матч групового етапу Ліги Європи підопічні Олега Кононова проведуть у гостях з "Вільярреалом". Для виходу в плей-оф їм потрібна тільки перемога.

Читайте і дивіться також: Вболівальник "Спартака" напав на свого гравця під час матчу Ліги Європи