ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Футбольний агент розповів, в яке "болото" потрапив Селезньов

Дмитро Селюк назвав "Кубань" - проектом відмивання бюджетних грошей
Depo.
31 березня 2016 21:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Советский спорт.

- Я говорив, говорю і буду говорити: "Кубань" - це проект по відмиванню бюджетних грошей. Він вигідний і адміністрації Краснодарського краю, і власнику Олегу Мкртчану. У клуб заводяться футболісти, а на них люди роблять гроші. Наприклад, Каборе на момент його трансферу в "Кубань" коштував 500 тисяч, а був узятий "Кубанню" за півтора млн. Що за бізнес такий? Або інша ситуація: коли за того ж Каборе "Локомотив" пропонує "Кубані" за п'ять млн, а потім їм дзвонять і кажуть: "Ми віддамо вам Каборе вільним агентом, але п'ять млн нам потрібне готівкою". "Кубанню" повинні вже не спортивні органи займатися, а слідчий комітет.

- Павлюченко чесно зізнався, що не знає, хто в "Кубані" зараз головний. Так хто?

- Найбільший вплив в клубі має Мкртчан. Але ця історія стосується і його, і адміністрації краю. На початку сезону у "Кубані" вже були певні борги. Тоді команду покинув Попов, який пішов у "Спартак" за шість млн, йшли переговори по Каборе з «Локомотивом». На цих двох угодах «Кубань» могла виручити 11 млн і легко погасити всі заборгованості. Але що сталося? Гроші за Попова пішли в засіки батьківщини, угода по Каборе в "Локо" була заблокована особисто Мкртчаном. Зате в клуб прийшли дорогі Павлюченко і Аршавін. І скільки обидва провели матчів за "Кубань"? Після всього цього прибрали гендиректора Муравйова, тому що він дійсно хотів зменшити борги "Кубані". На його місце приходить Стаценко - людина Мкртчана. Уже тоді виникло відчуття, що клуб хочуть зробити банкрутом.

- Мкртчан начебто хотів піти з "Кубані". Чому не зробив це, якщо у клубу є борги?

- Нікуди він не йшов. За паперами - може бути, але він весь час при клубі. Він - і Доронченко, колишній спортивний директор "Кубані". Вони, по суті, втопили клуб. Крутять, каламутять чогось. При цьому, думаю, той же віце-губернатор Долуда в курсі всіх справ, - сказав Селюк.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор