Футбольні вболівальники напали на суддю просто під час матчу

Чвертьфінальний матч Кубка Перу між командами "Депортіво Гарсіласо" і "Депортіво Льякуабамба" завершився інцидентом за участю поліції

Про це повідомляє Depo.Cектор.

У другому таймі зустрічі, коли рахунок був 1:1, незадоволені роботою суддів вболівальники вибігли на поле. Один з них підбіг до головного арбітра і кинув йому в голову м'яч, після чого почалася бійка, участь в якій взяли як фанати, так і футболісти з тренерами. На поле були змушені вийти представники правоохоронних органів. Вони оточили суддів, щоб захистити їх від кривдників.

Пізніше, коли гостьова команда збиралася покинути стадіон на своєму автобусі, виявилося, що біля арени футболістів чекають розлючені фанати. Гравцям довелося скористатися рекомендаціями поліції і виїхати на вантажівці, в якій до цього перевозили коней.

Оскільки перший матч команд завершився перемогою "Депортіво Льякуабамба" з рахунком 2:0, в півфінал турніру вийшла саме ця команда.