Футболістам збірної Росії сподобалася рисова каша у в'язниці

Відповідальний секретар Громадської спостережної комісії Москви Іван Мельников розповів про якість харчування в московському СІЗО №2 "Бутирка", де знаходяться форвард "Зеніту" Олександр Кокорін і хавбек "Краснодара" Павло Мамаєв

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт-Експрес.

"Через московські слідчі ізолятори щорічно проходять сто тисяч ув'язнених. Якість харчування залишає бажати кращого, - сказав Мельников. - Часто це залежить від кухарів, від начальника установи. У деяких ізоляторах рівень харчування помітно вищий - в тому ж четвертому СІЗО. В "Бутирці" бувають скарги на харчування. Ось в ізоляторах тимчасового тримання МВС надають готові обіди. А тут все роблять на кухні, і розрахунок за витратами на їжу для кожного ув'язненого дуже невеликий. Повідомляють, що м'яса немає з капустою, хоча за законом повинне бути. Ми перевіряємо періодично, пишемо зауваження щодо якості харчування. Відверто кажучи - могло бути і гірше. Але все одно все їдять. Павло Мамаєв вже говорив, що розуміє - тут не курорт. З харчування в СІЗО їм сподобалася рисова каша".

Кокорін і Мамаєв стали учасниками двох бійок в Москві 8 жовтня. Вони були заарештовані до 8 грудня. У п'ятницю оскаржили запобіжний захід. Апеляції виявилися безуспішними. Пред'явлені звинувачення за статтями "Побої" і "Хуліганство".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор