Футболіст-"зрадник" Ракицький зганьбився у спарингу, "Зеніт" пропустив 6 голів

"Зеніт" зазнав поразки від "Зальцбурга" в товариському матчі, зустріч пройшла на стадіоні "Аспір-Центр" у Досі і завершилася з рахунком 3:6

Про це повідомляє Depo.Сектор. Матч пройшов у форматі трьох таймів по 40 хвилин.

У складі пітерців по голу собі в актив записали захисник Йордан Осоріо і півзахисники Олег Шатов і Роберт Мак. У австрійської команди забивали захисник Андре Рамальо, хавбеки Карім Адейемі і Петер Покорни та нападники Мергім Беріша, Хван Хі Чан і Секу Койта.

Колишній захисник збірної України Ярослав Ракицький провів на полі 60 хвилин, і через його помилки "Зеніт" пропустив декілька голів.