ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Футболіст збірної Росії зраджував і бив дружину

Олександр Добровінський, адвокат дружини колишнього форварда "Зеніта" і збірної Росії Олександра Кержакова заявив, що спортсмен бив дружину

Depo.
16 листопада 2018 05:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт-Експрес.

Раніше суд постановив, що їх спільна дитина на час шлюборозлучного процесу повинна перебувати з Міланою Тюлпановою, але Кержаков не віддав дитину дружині і не виконав припис.

"Зокрема я розповів, про те, як він побив Мілану, коли вона викрила його в зрадах. Це було в Цюріху. Щоб загладити свою провину, оскільки він дуже боявся тата Мілани, Олександр перевів на її рахунок 4 мільйони доларів. До речі, протягом всього сімейного життя він регулярно користувався зв'язками батька, просив високі посади, - цитує адвоката "Старх". - А через місяць після його смерті і народження їхнього сина, Кержаков кинув Мілану у важкій ситуації. Що наштовхує мене на думку, що з його боку це був шлюб за розрахунком. Шляхом шантажу він став вимагати гроші назад, і половину суми Мілана йому повернула".

Адвокат заявив, що поверне Тюльпановій сина Артемія. Він стверджує, що зібрав достатньо доказів випадків агресивної поведінки спортсмена по відношенню до близьких.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор