Футболіст збірної Росії вийде з в'язниці інвалідом

Тетяна Стукалова, адвокат нападника "Зеніту" Олександра Кокоріна, розповіла про можливі наслідки для футболіста після утримання в СІЗО

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт-Експрес.

Футболіст поміщений під варту в столичний СІЗО-2 "Бутирка".

"Кокоріну недавно зробили операцію на коліні і ахіллесовому сухожиллі - це наслідки спортивних травм. Він до кінця не закінчив процес реабілітації, який передбачає активну форму тренувань. Утримання його в умовах обмеженого простору в СІЗО і неможливість там навіть підтримувати хоч якусь форму спричинить інвалідність і як мінімум кульгавість. Крім того у професійних футболістів значно збільшений серцевий м'яз, що передбачає необхідність поступового зниження навантажень після закінчення спортивної кар'єри, а різке переривання занять призводить також до негативних наслідків", - написала Стукалова в інстаграмі.

Півзахисника "Краснодара" Павла Мамаєва і нападника "Зеніту" Олександра Кокоріна помістили під варту в столичний СІЗО-2 "Бутирка". Їм пред'явлені звинувачення за статтями 116-а КК РФ "Побої" і 213-а "Хуліганство" за участь у нападах на Віталія Соловчука, водія ведучої Першого каналу Ольги Ушакової, а також на чиновників Дениса Пака і Сергія Гайсина.

5 грудня Тверський районний суд Москви задовольнив клопотання слідства про продовження арешту гравців до 8 лютого 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор