Футболіст збірної України забив третій гол у сезоні в Бельгії, але його клуб програв

Півзахисник збірної України Євген Макаренко записав на свій рахунок гол за "Кортрейк" у чемпіонаті Бельгії

Футболіст збірної України забив третій г…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Українець Євген Макаренко звично вийшов на поле в стартовому складі "Кортрейка" на черговий матч чемпіонату Бельгії. Підопічні Іва Вандерхаге на домашньому стадіоні приймали "Серкль Брюгге".

Поєдинок розпочався невдало для господарів – до 28-ої хвилині вони вже поступалися 0:2. Однак на останній хвилині першого тайму Макаренко скоротив рахунок. Українець чудовим ударом із 20-ти метрів поцілив прямо в "дев'ятку".

На жаль, більшого Макаренко з партнерами домогтися не вдалося. 1:2 – "Кортрейк" зазнав третьої поразки поспіль.

З 29-ма очками команда займає 13-те місце в першості Бельгії.