Футболіст збірної України забив два голи, але його "Ференцварош" не переміг

Дубля Олександра Зубкова "Ференцварошу" не вистачило для перемоги над МТК в чемпіонаті Угорщини

Футболіст збірної України забив два голи…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Півзахисник збірної України Олександр Зубков вийшов у стартовому складі "Ференцвароша" в гостьовому поєдинку з будапештським МТК. Інший українець "фраді", Ігор Харатін, в заявку не потрапив.

Зубков і став головним героєм цього протистояння в стані гостей. Вже на 48-ій секунді матчу українець наважився на удар здалеку і влучив прямо в дев'ятку воріт суперника.

На 23-ій хвилині наш співвітчизник оформив дубль, подвоївши перевагу підопічних Сергія Реброва.

Однак для перемоги цього виявилося замало. У другому таймі господарі зуміли відквитати два м'ячі і звести поєдинок до нічиєї – 2:2. Олександр Зубков відіграв 77 хвилин, після чого його замінили. Гості могли вирвати перемогу, але на 81-ій хвилині Мак, на якого і замінили Зубкова, не реалізував пенальті.

"Ференцварош" набрав 54 очки і, як і раніше, лідирує в першості Угорщини. Відрив від "Академії Пушкаша" сягнув уже 15-ти пунктів.