Футболіст збірної України допоміг своєму клубу вирвати перемогу на останніх секундах

Захисник збірної України Едуард Соболь допоміг "Брюгге" взяти три очки в домашньому поєдинку чемпіонату Бельгії

Футболіст збірної України допоміг своєму…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Український захисник Едуард Соболь із перших хвилин домашнього матчу чемпіонату Бельгії проти "Ваасланді-Беверена" зайняв звичне місце на лівому фланзі оборони "Брюгге".

У зустрічі з одним з аутсайдерів бельгійської першості "синьо-чорні" мали просто беззаперечну перевагу. Вони завдали по воротах суперника 15 ударів проти двох. Щоправда, лише п'ять з них припали у ворота.

З початку другого тайму в матчі тримався нічийний рахунок – 1:1. Соболь результативними діями не відзначився, зате на 54-ій хвилині отримав жовту картку. А на 72-й хвилині Філіп Клеман замінив українця на нападника Еммануеля Денніса в надії вирвати перемогу в матчі. І це йому вдалося. На п'ятій компенсованій хвилині Матс Рітс приніс господарям важливу перемогу – 2:1. Варто відзначити, що закінчували поєдинок утболісти "Ваасланд-Беверена" вдесятьох.

"Брюгге" продовжує лідирувати в чемпіонаті країни, випереджаючи "Гент" на дев'ять очок.