Футболіст збірної України допоміг "Брюгге" зміцнити лідерство в Бельгії

Український захисник Едуард Соболь вийшов на заміну на 89-ій хвилині матчу "Брюгге" в 22-му турі чемпіонату Бельгії

Футболіст збірної України допоміг "Брюгг…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Едуард Соболь практично весь поєдинок 22-го туру чемпіонату Бельгії "Серкль Брюгге" – "Брюгге" провів на лаві запасних.

Українець з'явився на полі лише на 89-ій хвилині матчу за рахунку 2:1 на користь "чорно-синіх". Гості змушені були відіграватися після пропущеного м'яча на 28-ій хвилині.

Однак зусиллями Мехеле і Ланга вони не тільки відновили рівновагу, а й забили переможний м'яч. Соболь за короткий час перебування на полі чимось помітним відзначитися просто не встиг.

У підсумку, 2:1 – перемога "Брюгге", який набрав 54 очки і продовжує впевнено лідирувати в чемпіонаті Бельгії. Відрив другого "Генка" складає 12 пунктів.