Футболіст "Страсбурга" впав на газон під час гри з "Ліоном", його відвезли з поля

Півзахисник "Страсбурга" Дімітрі Льєнар в матчі 5-го туру Ліги 1 з "Ліоном" (1:3) впав на газон

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

При цьому футболіст не перебував з м'ячем. 33-річний француз не зміг самостійно покинути поле, його відвезли.

На даний момент про стан здоров'я гравця нічого не повідомляється. Епізод стався в доданий до другого тайму час.

Нагадаємо, в матчі 5-го туру французької Ліги 1 "Ліон" у себе вдома переграв "Страсбург". Зустріч проходила на стадіоні "Стад де Люм'єр" в Ліоні і завершилася з рахунком 3:1. Єдиний м'яч гостей забив сенегальський півзахисник Хабіб Діалло з пенальті на 96-й хвилині.

"Ліон" набрав вісім очок і піднявся на сьоме місце в турнірній таблиці Ліги 1. "Страсбург" з чотирма очками залишився на 13-й позиції.