Футболіст перед матчем дізнався про смерть батька, але зіграв і забив переможний гол

Півзахисник "Сакраменто" Даріуш Формел перед грою регулярного сезону USL проти "Ріо-Гранде" (2:1) дізнався про смерть батька

Про це повідомляє Depo.Сектор. Той упродовж тривалого часу боровся з раком. Однак 23-річний футболіст нікому не сказав про те, що трапилося і взяв участь в матчі.

На 64-ій хвилині Формел вийшов на заміну, а на 81-ій хвилині забив переможний м'яч. Прес-служба "Сакраменто" опублікувала відео, на якому можна побачити емоції гравця, а також реакцію його одноклубника, якому він розповів про особисте горе.

Поляк Формел перейшов у "Сакраменто" 2019-го року. До цього він виступав у різних клубах чемпіонату Польщі. Цього сезону USL в його активі два голи в 6-ти матчах.