Футбол вищого ґатунку: збірна Німеччини вирвала перемогу в Нідерландів

У центральному матчі дня 2-го туру кваліфікації Євро-2020 німці на останніх хвилинах забили вирішальний гол у ворота нідерландців (3:2)

Футбол вищого ґатунку: збірна Німеччини…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Головний тренер німецької команди здивував експериментальним складом, але такий хід виправдав себе в першому таймі, коли гості забили два голи у ворота господарів.

Натомість після перерви домінували вже футболісти збірної Нідерландів. Вони не лише зрівняли рахунок, а могли й вирвати перемогу, проте наприкінці драматично пропустили гол.

Нідерланди – Німеччина 2:3

Голи: де Лігт, 48; Депай, 63 - Сане, 15; Гнабрі, 34; Шульц, 90

Нідерланди: Сіллессен, Блінд, Думфріс, ван Дейк, де Лігт, Депай, Френкі де Йонг, Промес, Вейналдум, Бабел (Бергвейн, 46), де Рон (Люк де Йонг, 90+1)

Німеччина: Нойєр, Керер, Кімміх, Зюле, Шульц, Сане, Кроос, Гінтер, Гнабрі (Ройс, 88), Рюдігер, Горетцка (Гюндоган, 70)

Попередження: Блінд, 38