Футбол у в'язниці та оголене фото з бані: Як виглядає трешовий instagram Олександра Алієва

Екс-футболіст "Динамо" та збірної України Олександр Алієв став доволі активним користувачем соціальної мережі instagram

На Depo.Сектор найцікавіші публікації зі сторінки футболіста, який зараз грає в чемпіонаті Київщини за "Меліоратор" з Бучі.

В Олександра Алієва, зважаючи на його колишній статус, насправді зовсім не багато підписників - 1005. Для порівняння, в його товариша Артема Мілевського - 62,5 тис. підписників. Користуватись профілем в instagram футболіст почав не так давно. Всього в акаунті 34 пости. Перше фото датоване листопадом 2017 року.

А це практично "свіжі" фотографії. Матч з ув'язненими в Бориспільській колонії так припав до душі Алієву, що він зробив одразу 9 постів.

Час від час ностальгує за "кращими" часами. Ось раритетне фото з Мілевським.

Це фото з короткого періоду, коли Алієв тренував і грав за ФК "Хмельницький". Любить наш герой в карти "перекинутися"...

А це публікація, яка відображає, на думку Олександра Алієва "хорошу атмосферу" - алкоголь, кальян і нічні посиденьки в клубах.

В підписах до фото немає навіть натяку на правила правопису. Чого вартує лише оцей пост з нічної риболовлі. "Рибак я ловити вмію" - дослівний і максимально точний за розділовими знаками переклад підпису до фото.

Останні фото футболіст зробив з бані. Граючи за аматорів, тепер він може собі дозволити і раки, і пиво в бані...

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор