Фото дня: Реакція Зінченка на вирішальний гол в ворота збірної України в матчі з Нідерландами

Футболісти збірної України зазнали поразки в матчі з Нідерландами на груповому етапі чемпіонату Європи-2020

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Євроспорт.

Гра групи С в Амстердамі завершилася з рахунком 3:2 на користь команди Франка де Бура.

По ходу другого тайму українці змогли відіграти відставання в два голи, але не зуміли втримати нічию. Господарі поля вирвали перемогу завдяки голу Дензела Дюмфріса на 85-й хвилині.

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко не приховував розпачу після пропущеного голу. Зінченко був одним з винуватців пропущеного голу.

17 червня Україна в Бухаресті зіграє з македонцями, а Нідерланди в Амстердамі зустрінуться з австрійцями.