Форварда Ібрагімовіча можуть дискваліфікувати аж на 10 матчів

Нападника "Мілана" Златана Ібрагімовіча можуть дискваліфікувати на 10 матчів

Форварда Ібрагімовіча можуть дискваліфік…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Football Italia. Це станеться, якщо його визнають винним у вияві расизму на адресу нападника "Інтера" Ромелу Лукаку.

Ібрагімовіч і Лукаку 29-го січня отримали одноматчеві дискваліфікації за сутичку між собою в матчі 1/4-ої фіналу Кубка Італії, який "Інтер" виграв з рахунком 2:1.

Покарання поширюється на матчі Кубка Італії. Таким чином Лукаку пропустить першу півфінальну зустріч проти "Ювентуса".

Ібрагімовіч і Лукаку забили по голу, а в другому таймі гравця "Мілана" вилучили.

Швед на 58-ій хвилині отримав другу жовту картку. Першу він отримав за сутичку з Лукаку в першій половині. Tuttomercatoweb раніше оголосив про те, що саме вони сказали один одному. За даними джерела, швед сказав бельгійцеві: "Іди роби своє вуду, лайно ти, маленький ослик". Це розцінили як расизм.

Читайте і дивіться також: Форвард Ібрагімовіч дотепно наголосив, що не є расистом