Форвард Зозуля заробив пенальті в переможному матчі "Альбасете"

27 червня відбувся поєдинок 36-го туру іспанської Сегунди між командами "Расінг" і "Альбасете"

Форвард Зозуля заробив пенальті в перемо…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Гості здобули перемогу з рахунком 2:1. Українець Роман Зозуля вийшов на поле в основі і провів весь матч. У першому таймі Зозуля заробив пенальті, але його не реалізував Педро.

Команда українця програвала після першого тайму 0:1, але потім зуміла зрівняти рахунок і навіть вирвати три очки в кінцівці поєдинку.

За рахунок важливої ​​перемоги "Альбасете" покинув небезпечну зону Сегунди і зберігає хороші шанси на виживання в дивізіоні.

"Расінг" – "Альбасете" 1:2

Голи: Галан, 45+2 – Фустер, 54, Хіменес, 81.

Нереалізований пенальті: Педро ("Альбасете", 41).