Форвард "Карпат" в захваті від поєдинку з командою Мілевського

Форвард львівських "Карпат" Ростислава Ляха дав коментар після матчу з брестським "Динамо" (2:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням офіційний сайт "Карпат".

В рамках підготовки до продовження сезону між собою зустрічалися "Карпати" і "Динамо-Брест".

Клуби на двох забили чотири голи, але переможця так і не виявили. Відзначимо, що за білоруський колектив в першому таймі грали Артем Мілевський та Олександр Нойок.

Враженнями від зустрічі поділився нападник "левів" Ростислав Лях.

"Звичайно, що попри статус товариського, ми все одно хотіли перемогти у цьому матчі. Після першого тайму контролювали хід зустрічі, демонстрували хорошу гру та результат був на нашу користь. Шкода, що потім втратили свою перевагу, адже ми віддавались грі на повну.

Мої три голи в шести матчах – непоганий показник. Але потрібно ще багато працювати над собою, щоб демонструвати кращу гру. Буду дуже радий першому голу за "Карпати" вже в офіційному поєдинку".

На зборах було непросто не лише у фізичному плані, але й в моральному. Вже хотілось додому, трохи відпочити. Але це фундамент підготовки, нам потрібно було це перетерпіти. Зараз отримаємо три вихідних та до матчу проти "Дніпра-1" вже будемо у повній бойовій готовності.

Моє бажання зіграти проти Артема Мілевського здійснилося (посміхається). Це легенда українського футболу, дуже хороший футболіст, дай Боже, щоб я зіграв на такому рівні. Нам протистояла силова команда, але вважаю, що ми виглядали краще у сьогоднішньому спарингу", — сказав Лях.