Фінал Євро-2018 U19: Португалія в драматичному матчі перемогла Італію

У фіналі чемпіонату Європи серед юнаків для гравців, які народилися після 1 січня 1999 року, збірна Португалії в видовищному матчі обіграла однолітків з Італії

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Матч завершився в додатковий час перемогою "селесао" з рахунком 4:3. Основний час матчу завершився внічию - 2:2, причому італійцям, програвав з рахунком 0:2, вдалося зрівняти рахунок протягом двох хвилин.

У кінцівці першого додаткового тайму португальці знову вийшли вперед, але італійці зуміли відновити рівновагу в рахунку на самому початку другого екстра-періоду. Ще через 2 хвилини Португалія знову повела в рахунку і на цей раз втримала перевагу.

Італія - ​​Португалія - ​​3:4

Голи: Кін, 75, 76, Скамакка, 107 - Хота, 45+1, Трінкал, 72, Хота, 104, Коррейя, 109.

Нагадаємо, що третє місце на турнірі, що проходив у Фінляндії, дісталося збірним Франції та України.