Фіаско "Руху" в Полтаві: "Ворскла" розгромила львів'ян у матчі 1-го туру УПЛ

Дебют львівського "Руху" в українській Прем'єр-лізі вийшов провальним – поразка в Полтаві від "Ворскли" з рахунком 1:5

Фіаско "Руху" в Полтаві: "Ворскла" розгр…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Підопічні Юрія Максимова обіграли команду Івана Федика на класі. А ще дуже допоміг полтавцям високий відсоток реалізації гольових моментів, особливо в першому таймі.

Розпочавши пропускати, дебютанти УПЛ зі Львова буквально "поплили" перед самою перерво, що й визначило розгромний статус рахунку. Лише в другому таймі "рухівцям", які, попри підсумковий рахунок, часто атакували та діяли сміливо, вдалося двічі відзначитися у воротах господарів.

Загалом – "Ворскла" зіграла дуже впевнено, що вселяє оптимізм для вболівальників полтавської команди.

"Ворскла" – "Рух" 5:2

Голи: Пуцлін, 10; Степанюк, 26; Дуць, 43 (аг); Скляр, 44; Кулач, 49 – Федорчук, 63; Бойчук, 90+1

"Ворскла": Різник, Чеснаков, Кане, Пердута (Пешич, 54), Ндіайє, Пуцлін (Челядін, 64), Скляр (Опанасенко, 54), Яворський, Сапай (Татарков, 46), Кулач, Степанюк (Якубу, 64)

"Рух": Мисак, Білий, Дуць, Саків, Копина, Синиця (Бойчук, 70), Кухарук (Федорчук, 46), Мартинюк, Русин, Калюжный (Ернест Антві, 46), Кухаревич (Оринчак, 57; Мисик, 75)

Попередження: Чеснаков, 61; Кулач, 88 – Дуць, 52; Русин, 65; Мисик, 84

Читайте і дивіться також: Стали відомі склади на дебютний матч "Руху" в УПЛ проти "Ворскли"