"Ференцварош" Реброва здобув фантастичну перемогу в матчі чемпіонату Угорщини

Будапештський "Ференцварош", залишившись удесятьох на самому початку гри, все-таки вирвав перемогу у "Дьоешдьера"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

Сергій Ребров в матчі 5-го туру чемпіонату Угорщини проти "Дьешдьера" залишив на лаві запасних Ігоря Харатіна. Він з'явився лише на 86-й хвилині. А ось двоє інших українців, Олександр Зубков і Данило Ігнатенко, отримали місця в стартовому складі "Ференцвароша".

Поєдинок розпочався вкрай невдало для господарів. Вже на 7-й хвилині пряму червону картку отримав бразилець Ісаел да Сілва Барбоса. Більш того, на 25-й хвилині Лукач Боле не реалізував пенальті. Однак, вже через 9-ть хвилин білоруський легіонер "Фраді" Микола Сігневіч все ж відкрив рахунок.

Цей м'яч виявився переможним - 1:0 на користь Ференцвароша. Українці результативними діями не відзначилися, якщо не вважати такою жовту картку Олександра Зубкова, який був замінений на 90-й хвилині. Втім, симетрично відповів йому і єдиний український легіонер Дьешдьера. Сергій Шестаков також заробив "гірчичник".