"Ференцварош" Реброва врятував нічию в чемпіонаті Угорщини

Олександр Зубков та Ігор Харатін допомогли "Ференцварошу" врятуватися від поразки в матчі чемпіонаті Угорщини

"Ференцварош" Реброва врятував нічию в ч…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Український наставник "Ференцвароша" Сергій Ребров із перших хвилин гостьового матчу чемпіонату Угорщини проти "Академії Пушкаша" випустив на поле Олександра Зубкова. А ось Ігор Харатін залишився на лавці запасних.

Харатін з'явився на полі на 49-ій хвилині за рахунку 1:0 на користь господарів, які вийшли вперед перед самою перервою.

Поєдинок проходив під проливним дощем і впродовж тривалого часу всі атаки "Фраді" просто пов'язали в захисних порядках "Академії Пушкаша". Гостей врятував Узуні, який на 82-ій хвилині просто блискуче виконав штрафний удар – 1:1.

Українці результативними діями не відзначилися, хоча Зубков на останній хвилині міг принести перемогу своїй команді. Однак гостей врятував воротар, який відбив удар нашого півзахисника.

"Ференцварош" із 39-иа очками, як і раніше, очолює турнірну таблицю чемпіонату Угорщини.